Aktualne oferty pracy

Firma Maratech s.c. poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę
- pracę w doświadczonym zespole
- narzędzia - telefon, narzędzia, samochód

Oczekujemy:

- min. trzy letnie doświadczenie w zawodzie elektryk
- wykształcenie min. Średnie
- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
- uprawnienia SEP eksploatacja i dozór
- dyspozycyjność
- niekaralność

Opis stanowiska:

- kierowanie brygadą elektryczną
- montaż okablowania elektrycznego, osprzętu
- montaż i uruchomianie rozdzielni elektrycznych
- pomiary elektryczne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Firma Maratech s.c. poszukuje kandydatów i kandydatek na stanowisko: Instalator systemów bezpieczeństwa

Miejsce pracy: Szczecin i okolice

Oferujemy:

- umowę o pracę
- pracę w młodym rozwojowym zespole
- narzędzia - telefon, laptop, samochód, narzędzia

Oczekujemy:

- znajomość systemów bezpieczeństwa
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność praktycznego i logicznego rozwiązywania problemów
- licencja zabezpieczenia technicznego będzie dodatkowo punktowana
- świadectwo SEP będzie dodatkowo punktowane
- prawo jazdy

skontaktuj się z nami

mapa
maratech

s.c. Rafał Pelc, Marcin Just

ul. Mieszka I
71-011 Szczecin

NIP 851-317-45-48

MAPA DOJAZDU
Rafał Pelc

tel. 665 172 877
e-mail: rafal@maratech.pl

Marcin Just

tel. 793 950 920
e-mail: marcin@maratech.pl

interesuje Cię nasza oferta? NAPISZ DO NAS